Vinceria Lineum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinceria Lineum RPG

Harry Potter'ın büyüleyici dünyasına yeni bir pencere, yeni bir soluk!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Contraria Vocantum RPG

YazarMesaj
Venomous
Kaçak
Kaçak
Venomous

Mini Lejant
Savaş Tarafı: KARANLIK
RP Yaşı: 25
RP Partneri:

Contraria Vocantum RPG Empty
MesajKonu: Contraria Vocantum RPG   Contraria Vocantum RPG EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 10:59 pm

Contraria Vocantum RPG Dak4j

Varlıkların en üstünü, tanrılardan da üstün kutsal ışık, Vis sanctus, kendinden birer parça ile onları yarattı: Tanrıça Viva ile Tanrı Clades. Saf iyiliğin beden bulduğu bir tanrıça ile varlığını en korkunç karanlıklarla taçlandıran bir tanrı… Bu iki üstün varlık bir gezegen yarattı; Contrea. Başlangıçta yaşam ile ölümün, iyilik ile kötülüğün kusursuz dengesine ev sahibi oldu bu gezegen. Ama daha sonra, Viva’nın iyi yürekli çocukları Albalar ve Clades’in lanetli soyundan gelen Nigralar amansız bir savaşa tutuştu. Ölümlü Nigralar yaşam enerjileri için Albaları avlamaya başladı. Ellerinde değildi, bu öfke, bu bencillik Tanrılarından geliyordu, bu karanlık, kanlarına karışıp vücutlarına dağılmıştı.

Zaman geçti, olmayacak oldu, Albalardan ve Nigralardan bazıları tabuları yıkıp birlikte oldular. Sonuç, dışlanmış bir toplum olan Lanceusları doğurdu. Onlar günah çocuklarıydı. Nigralar için yeni bir seçenek vardı artık, ölüm ritüellerine Lanceusları da karıştırarak Albaların özel yeteneklerine de sahip olabiliyorlardı. Kan ve vahşet, hiç olmadığı kadar alevlenmişti.

Efsanenin canla, büyünün kanla buluştuğu bu rol dünyasına sizleri de bekliyoruz!

@ Contraria Vocantum Rpg
http://contrariavocantum.web-rpg.com/

Contraria Vocantum RPG
1 sayfadaki 1 sayfası