Vinceria Lineum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinceria Lineum RPG

Harry Potter'ın büyüleyici dünyasına yeni bir pencere, yeni bir soluk!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok Özel Seherbaz Röportajı

YazarMesaj
Conor Grady Pearson
Sihir Basını | Gelecek Postası Editörü
Sihir Basını | Gelecek Postası Editörü
Conor Grady Pearson

Mini Lejant
Savaş Tarafı: Tarafsız
RP Yaşı: 37
RP Partneri: -

Çok Özel Seherbaz Röportajı Empty
MesajKonu: Çok Özel Seherbaz Röportajı   Çok Özel Seherbaz Röportajı EmptyPaz Haz. 12, 2011 11:11 pm

Ben Conor Grady Pearson, dün gece çok özel bir röportajın altına imzamı attım. Güvenlik sebeplerinden dolayı şu an adını açıklayamayacağım bir seherbaz, bana son günlerde konuşulan konular hakkında çok özel bilgiler verdi. Örneğin seherbazların iktidar karşıtı olup olmadıkları konusunda. Bu konuda sorduğum soruya "Bence bu kişiye göre değişir. Kişinin görüşü burada çok önemli ama her iktidar seherbazlardan biraz korkmalıdır. Çok zorlu eğitimlerden geçtik, çok zor şeyleri başardık. Herhangi bir ters durumda bakanlık ile kolaylıkla başa çıkabileceğimize inanıyorum." diye cevap veren seherbaz, konuşurken oldukça gururlu görünüyordu.

"Peki, tüm seherbazlar büro başkanına karşı itaatkâr mı? Yani bir darbe yapmak istese, hepiniz katılır mısınız?" diye sorduğumda ise bana Isaachar'a saygı duyulduğunu söyledi fakat darbe hakkında net bir şey söylemedi. Bu da gösteriyor ki genç büro başkanının fire verdiği seherbazlar var.

Bakan Russell Tranter'ın otoritesi hakkındaki soruma ise içtenlikle "Otorite olarak tam bir şey söylemek zor ama kendisi seherbazlardan biraz korkuyor gibi. Gelecek Postasına darbe yapacak güçte olmadıklarını söylemişti bunda kesinlikle yanılıyor. Seherbazların darbe planı özellikle Russell döneminde daha çok söylenmeye başladı. Yıllar önce eski bakan Fudge döneminde Voldemortun döndüğünde korkudan hep gerçekleri yalanlayan şeyler söylemişti." diye cevap verdi. Bakanın seherbazlardan korktuğu zaten belli oluyordu değil mi?

Son olarak Seherbaz Büro Başkanı Isaachar Toby Meir'in darbe konusunda kişisel görüşünü sordum ve bana onun bakana bağlı olduğunu ima etti.

Bu röportajdan anladığım kadarıyla bakanlıkta her şey iyi şekilde işlemiyor ve yakında halkın istemeyeceği olaylar olabilir. Umarım tüm bakanlık görevlileri yola gelir ve yıllardır çok kötü olaylara katlanmak zorunda kalmış olan büyü dünyasını daha zor durumlara sokmazlar.

Conor Grady Pearson,Temmuz 2002,Gelecek Postası

Çok Özel Seherbaz Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özel Yetenek Alımları
» Seherbaz Bürosu Çalışanları